مجله ست‌پوش » اخبار » زیباترین دختر سال ۲۰۱۶
زیباترین دختر سال 2016

زیباترین دختر سال ۲۰۱۶

زیباترین دختر سال ۲۰۱۶ انتخاب شد. با مجله ایترنتی ست پوش تا پایان این مقاله همراه باشید.

هرساله در مراسمی خاص و باشکوه زیباترین دختر و یا بهتر است بگوییم دختر شایسته سال انتخاب می شود که در این مراسم هرساله دختر هایی از سراسر دنیا شرکت می کنند، هدف اصلی این مراسم جمع آوری کمک برای نیازمندان در سرتاسر دنیاست. این مراسم امسال در کشور آمریکا برگزار شد.

 

زیباترین دختر سال 2016

مراسم دختر شایسته ۲۰۱۶ Mis World در تاریخ هجدهم دسامبر در ایالت واشنگتن دی سی آمریکا با حضور ۱۱۷ شرکت کننده از سرتاسر جهان به کار خود پایان داد. آمریکا برای دومین بار میزبان این مراسم باشکوه و مجلل و پر زرق و برق بود.

در آزمون های این مسابقه علاوه بر زیبایی ظاهری معیارهایی همچون هوش، روابط اجتماعی، توانایی های ورزشی، حاضر جوابی، استعدادهای ذاتی و مهارت های هر شرکت کننده داوری می شود.

عنوان زیبانرین دختر سال ۲۰۱۶ به استفانی دل واله Stephanie Del Valle از کشور پورتوریکو که توسط مریا لالاگونا Mireia Lalaguna دختر شایسته ۲۰۱۵ از کشور اسپانیا تاج گذاری شد و به پایان رسید.

زیباترین دختر سال 2016
این مراسم که در پایان هرسال برگزار می شود مرحله ایی در پایان آن دارد که بدن نمایی دختران است.

استفانی دل واله متولد ۳۰ دسامبر ۱۹۹۶ که تنها ۱۹ سال دارد متولد شهر سان خوآن، پورتوریکو است و وی دومین زنی است که از کشور پورتوریکو به عنوان دوشیزه دنیا انتخاب شده است.

زیباترین دختر سال 2016

زیباترین دختر سال ۲۰۱۶ دانشجوی ارتباطات در دانشگاه پیس نیویورک است و به زبان های انگلیسی، فرانسه و اسپانیایی تسلط کامل دارد.استفانی قبل از رقابت در جشنواره زیبایی، با کارلوس آلبرتو، طراح مد پورتوریکویی همکاری می کرد او با قدی ۱۷۸ سانتی متر تاج دوشیزه دنیا را از آن خود کرد. لباسی که او در این مراسم به تن داشت از ابریشم اورگانزا و الهام گرفته از گلی است که نماد کشور پورتوریکو است، این لباس با سنگ های قیمتی تزیین شده بود.

زیباترین دختر سال 2016

در این مراسم ۵ جایزه دیگر هم وجود دارد : تاپ مدل، مولتی مدیا، استعداد، ورزش و زیبایی هدفمند.

 

زیباترین دختر سال2016

۵ نفری که به مرحله نیمه نهایی توسط رای داوران راه پیدا کردند از کشورهای کنیا، اندونزی، فیلیپین، جمهوری دومنیکن و پورتوریکو بودند.

زیباترین دختر سال 2016

نظر بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمت‌های ضروری علامت‌گذاری شده‌اند *

*