مجله ست‌پوش » استایل » ساس بند زنانه

ساس بند زنانه

ساس بند زنانه استفاده کنیم؟ برای جواب این سوالتان تا پایان این مقاله همراه مجله ست پوش باشید.

شاید شما هم تعجب کنید که آیا خانم ها هم از ساس بند استفاده می کنند؟ این که فقط آقایان از ساس بند مردانه استفاده می کنند درست نیست، این روزها سلبریتی های معروف روی فرش قرمز در استایل هایشان از ساس بند برای جلب توجه بیشتر عکاس ها استفاده کرده اند و به مراتب با توجه به بازخورد مردم طراحان لباس و مد این استایل را گسترش دادند.

ساس بند زنانه با شلوار جین و تی شرت:

ساس بند زنانه

 

 

 

 

 

 

 

 

با یک شوار جین و یک تاپ زنانه و یا حتی تی شرت به رنگ سفید و یک کتونی می توانید یک تیپ اسپرت متفاوت داشته باشید. این استایل برای خانم های جوان در مهمانی های دورهمی و یا تولدهای دوستانه یک تیپ متفاوت می باشد. حتما امتحان کنید.

ساس بند
ساس بند زنانه

ساس بند زنانه با شلوارک جین:

ساس بند

این استایل ساس بند با شلوارک جین می تواند یک تیپ متفاوت برای دختر خانم های جوان خوش پوش باشد، فقط توجه داشته باشید که شلوارکی را انتخاب کنید که فاق بلند باشد و می توانید از تاپ و یا تی شرت استفاده کنید. اگر شلوارک ملوانی انتخاب می کنید سعی کنید تاپی با تم قرمز و یا راه راه افقی استفاده کنید و کفش مناسب برای این نوع استایل کفش پاشنه بلند لژ دار و یا یک صندل می باشد.

ساس بند زنانه

ساس بند زنانه با شلوار پارچه ایی:

ساس بند

این استایل هم متفاوت بودن خودش را به رخ می کشد، مانند مردان که با شلوار و پیراهن از ساس بند استفاده می کنند شما هم می توانید با یک شلوار پارچه ای به رنگ تیره و یک پیراهن از این اکسسوری استفاده کنید، فقط به این موضوع توجه داشته باشید که پیراهنی را انتخاب کنید که کمی زرق و برق دار باشد و دکمه دار و یا یک طرح زنانه داشته باشد انتخاب کنید. برای انتخاب کفش از نوع پاشنه بلند جلو بسته استفاده کنید.

ساس بند زنانه
ساس بند زنانه

ساس بند زنانه با دامن:

ساس بند

 

 

 

 

 

 

 

 

یک تیپ ویژه ساس بند با دامن است که هارمونی زیبایی ایجاد می کند و نوعی بازی گوشانه به چشم می آید. پیشنهاد ویژه داریم که حتما این نوع استایل را امتحان کنید.


ساس بند

نظر بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمت‌های ضروری علامت‌گذاری شده‌اند *

*

x

این مطلب هم ببینید!

قوانین طلایی پوشیدن و ست کردت کت و شلوار

واقعا چیزی شیک تر و زیباتر از کت و شلوار برای آقایان و حتی اطرافیانی ...