مجله ست‌پوش » اخبار » ملکه تاریکی دنیا!
ملکه تاریکی دنیا!

ملکه تاریکی دنیا!

ملکه تاریکی دنیا! بسیاری از مدل های خیره کننده ای در دنیای صنعت مد وجود دارد اما نیاکیم گاتویخ (Nyakim Gatwech) به عنوان ملکه تاریکی دنیا! به علت رنگ پوست متفاوت خود برجسته می شود. با ست پوش همراه باشید.

ملکه تاریکی دنیا مدتی است که در میان شبکه های مجازی بر سر زبان ها افتاده و دنبال کننده های زیادی دارد. این دختر ۲۴ ساله سودانی با وجود تمام تمسخرها و نگاه های که در طول عمرش از طرف دیگران دریافت کرده ولی با رنگ پوست خود مشکلی ندارد و برای پیشرفت، تلاش میکند. تصاویر او بارها بر روی مجلات معتبر  صنعت مد در سراسر جهان منتشر شده و سابقه همکاری با بسیاری از برند های جهانی را دارد.

او توانست به نوعی معیار های زیبایی را به چالش بکشد، و با رنگ پوست خود به عنوان محرکه ای برای پیشرفت، صنعت مد را تحت اختیار خود قرار دهد.

ملکه تاریکی دنیا

گاتویخ در سودان جنوبی زمانی متولد شد که کشور آفریقایی در جریان جنگ داخلی وحشیانه بود. بی ثباتی کشورش در دوران کودکی او را تکان داد و در نتیجه او در اردوگاه های پناهندگی در اتیوپی و کنیا زندگی می کرد.

گاتویخ در مصاحبه ای با نوجوان وگا یادآور می شود که چگونه برخی از بچه ها در مدرسه سرگرم چهره تاریک او می شدند و او حتی در آن زمان به مدل سازی هم فکر نمی کرد. او در زمان دبیرستان در مورد صنعت مدل سازی کنجکاو شد و با کمک خواهرش خواست که صنعت مدل را تحت تاثیر قرار دهد. در آن زمان شروع کرد به انتشار عکس هایی از خود با هشتگ melaninpoppin ،#myblackisbeautiful ،#melaningoddess و طولی نکشید که مورد توجه طراحان و صنعت مد به عنوان ملکه تاریکی دنیا قرار گرفت.

ملکه تاریکی دنیا

پیام نیاکیم گاتویخ به عنوان ملکه تاریکی دنیا! این بود که اگر شما خودتان را دوست داشته باشید دیگران آن را می بینند و از آن طریق شما خواهید درخشید پس با اعتماد به نفس کامل به خود ایمان داشته باشید. او گفته بود که تمامی پیام هایی که زنان جوان با توجه به پوستش به او می دادند را دریافت می کرد و تصمیم می گیرد بر روی آنها به صورت مثبت تمرکز کند.

ملکه تاریکی دنیا نامه برای طرفدارانش منتشر می کند با این متن که: در دوران امروز، مردان سیاه پوست مورد ضرب و شتم قرار می گیرند، آنها به عنوان مجرمان و اراذل و اوباش در رسانه ها به تصویر کشیده می شوند … و ما باید با هم متحد شویم و از مردان سیاه پوستمان حمایت کنیم! ما مردان سیاه پوست را دوست داریم! ما با مردان سیاه پوستمان ایستاده ایم! و جهان را آن چنان قوی و نوآورانه نشان می دهیم!

ملکه تاریکی دنیا

او در حال حاضر مشغول به تحصیل در کالج جامعه مینیاپولیس ها است و قصد دارد یک روز تبدیل به معلم ابتدایی شود تا بتواند به جامعه خود برگردد.

 بسیاری ازطرفداران او این اعتماد به نفس را مورد تحسین قرار دادند و او را نمونه بارزی از خواستن توانستن است قلمداد می کنند. موضوعی که نیاکیم  را مورد توجه بیشتر قرار می دهد زمانی است که او در کنار دیگر افراد سیاهپوست قرار می گیرد، می توان به خوبی مشاهده کرد که رنگ پوست او حتی از نژادهای رنگین پوست(سیاهپوست) نیز تیره تر است.
ملکه-تاریکی-دنیا
امیدواریم با خواندن این مطلب در مجله ست پوش لذت بره باشید.

نظر بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمت‌های ضروری علامت‌گذاری شده‌اند *

*

x

این مطلب هم ببینید!

عطر لیلا حاتمی رو نمایی شد

عطر “لیلا حاتمی” ستاره سینمای ایران رو نمایی شده و وارد بازار اروپا شد. این ...