مجله ست‌پوش » استایل » ۵ کراوات که هر مردی باید در کمد خود داشته باشد چیست؟

۵ کراوات که هر مردی باید در کمد خود داشته باشد چیست؟

۵ کراوات که هر مردی باید در کمد خود داشته باشد چیست؟ کروات ظاهر شما را تکمیل می کند و به تیپ شما آراستگی می دهد زیرا کراوات جزئی زیبا و ظریف از پوشاک آقایان است که ظاهری شیک و رسمی به افرادی که از آن استفاده می‌کنند، می‌بخشد و بیشتر در مجالس و مهمانی‌های رسمی از آن استفاده می‌شود. طراحان لباس و مد بر این عقیده هستند که اولین چیزی که مردم در ست کت و شلوار شما می بینند کروات شما است، کروات همان چیزی است که شما را در هر کت و شلواری متمایز می کند.

چند نکته اصولی و اساسی در خرید کروات می باشد تا یک کروات عالی با لباس و کت و شلوار شما هماهنگ شود این است که باید پهنای کراوات را با یقه کت و یقه پیراهن خود متعادل کنید و طرح کراوات به چهره شما بیاید، کراوات شما نباید از بقیه اجزای ظاهر شما جدا باشد یا آن را خراب کند، بلکه باید هماهنگی داشته باشد و یک کراوات مناسب باید ساختارخوبی داشته باشد. با مجله ست پوش همراه باشید و ۵ کراوات که هر مردی باید در کمد خود داشته باشد را مطالعه کنید.

 

 

۵ کراوات که هر مردی باید در کمد خود داشته باشد چیست؟

۵ کراوات که هر مردی باید در کمد خود داشته باشد چیست؟

کروات تک رنگ و ساده

اگر میخواهید سادگی و اصالت را حفظ کنید ساده و تک رنگ بودن را انتخاب کنید، این نوع انتخاب طیف گسترده ایی را در موقعیت های مختلف رادر برمی گیرد و در عین حال کلاسیک و زیبا به نظر می رسد، کروات های ساده با رنگ های تیره قابل اعتماد هستند و در محفل های رسمی و جشن های خانوادگی ستی زیبا می آفریند.

 

۵ کراوات که هر مردی باید در کمد خود داشته باشد چیست؟

کروات راه راه

کروات راه راه نمادی از قدرت و اعتماد به نفس است که مردی باید در کمد لباس هایش داشته باشد، پیشنهاد ست پوش برای کروات راه راه در جلسه های اداری می باشد چرا که در محیط کسب و کار پوشیده  شود، درخشش می یابد. این نوع کروات در میان اعضای کنگره آمریکا محبوبت خاصی دارد و هیپگاه از مد نمی افتد.

نکته ایی درباره کروات های راه راه: این مدل کروات ها شما را باریکتر و کشیده تر نشان می دهند.

 

۵ کراوات که هر مردی باید در کمد خود داشته باشد چیست؟

 

 کروات پیچازی یا شطرنجی (با نقش خانه های چهارگوش)

پارچه ایی قابل تشخیص که با طرح راه راه تزئین شده و در رنگ‌های متنوع در بازار موجود است. حتماً تعدادی از این کروات‌ها را برای روز مبادا زمانی که می‎‌خواهید یک کت و شلوار کژوال و یا کت تک اسپرت بپوشید، داشته باشید.

حتما یه کروات با طرح پیچازی در کمد خود داشته باشید، مطمن باشید هیچگاه پشیمان نخواهید شد.

 

 کروات خال خالی(خالدار)

این نوع پارچه خال دار هم انتخابی هوشمندانه است و از حالت خیلی رسمی کمی به دور است و برای جلسات روزانه در محل کار و یا یک گروه اداری برای آقایان توصیه می شود.

 

۵ کراوات که هر مردی باید در کمد خود داشته باشد چیست؟

کروات بته جقه

مدلی است شامل اشکالی تکراری و منحنی که از مدل های خاورمیانه نشأت گرفته‌ شده است. طرح‌های بته جقّه معمولاً شامل قطرهایی یک اندازه هستند که با طرح‌های انتزاعی پر شده‌اند و پس زمینه‌ای ساده و کلاسیک دارند. این مدل کروات ها در رنگ‌های مختلف و اندازه‌های متفاوت و جزییات متفاوت دیده می‌شوند گاهی اوقات نیز بته‌هایی در میان منحنی‌ها وجود دارد.

 

۵ کراوات که هر مردی باید در کمد خود داشته باشد چیست؟

 

یک نظر

  1. kheily khoob va aliii bood.mamnon

نظر بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمت‌های ضروری علامت‌گذاری شده‌اند *

*

x

این مطلب هم ببینید!

اصول پوشش رسمی آقایان

اصول پوشش رسمی آقایان: شاید بارها برای شما پیش آمده است که جلسه فوق العاده ...